Мій кабінет Вихід Вхід Реєстрація
  • Головна
  • Відео
  • Новини
  • Оголошення
  • Вітання
  • Форум
  • Повідом новину
  • Про нас
  • Головна сторінка 2014 » Червень » 26
    БІЖЕНЦІВ ЗІ СХОДУ РОЗСЕЛЯТИМУТЬ ПО ВОЛИНСЬКИХ СЕЛАХ
    Більшість тих, хто приїжджають з «гарячих точок» України на Волинь, хочуть оселитися в Луцьку. Втім з цим виникають труднощі. Для вирішенням проблеми вирішили надавати прихисток в селах.

    Під час засідання оперативного штабу за участю голови облдержадміністрації Григорія Пустовіта сьогодні, 26 червня, обговорили ситуацію щодо переселенців, які прибувають на Волинь.

    У департаменті соціального захисту населення Волинської ОДА наголошують, що ситуація змінюється погодинно. Наприклад, вчора зареєстрували 138 чоловік, а вже сьогодні, 26 червня зранку - 146 біженців приїхали в область. Це - 44 родини.

    З них - 51 жінка та 27 чоловіків.

    «Тут виникають спекуляції, що, мовляв, чоловіки в нас переховуються від війни, а наші волиняни їдуть на Схід. Насправді ж, майже всі, хто приїхав із зони АТО – пенсіонери, є лише 5 людей віком до 35 років», - пояснює директор департаменту соціального захисту населення Волинської ОДА Світлана Мишковець.

    Вона інформує, що біженці зазвичай оселяються в Луцьку і районі, через що виникають труднощі з їх розселенням. Однак переселенці є і в Нововолинську, а також в Іваничівському, Шацькому, Ківерцівському, Маневицькому, Горохівському, Ковельському районах.

    Зі слів Світлани Мишковець, на Волині трапляються унікальні випадки, коли заможні краяни за свій кошт знімають квартири для біженців.

    Щодо їх працевлаштування, розповідає керівник центру зайнятості, то гості - значно активніші в пошуках роботи, ніж волиняни й мають чималі успіхи.

    «Вже працевлаштовані 19 людей, ще 10 - на стадії працевлаштування. Якби усі клієнти були такими активними, то безробітних у нашому краї було б значно менше. Також ми підтримуємо зв’язок і з роботодавцями, вони - задоволені», - інформує директор Волинського обласного центру зайнятості Раїса Кучмук.

    Аби «пробити» інформаційну зомбованість людей на Сході України, губернатор попросив приймати переселенців з особливою гостинністю.

    «Як ми поставимося до цих людей, така інформація піде на схід. Це буде сильніше російської брехні, якою тиснуть на місцеве населення. Тому варто бути особливо турботливими до наших гостей, бо тим, що ми створюємо для них умови – боремося з війною, аби переконати луганчан, що ми їх любимо, що ми - єдина Україна», - наголосив Пустовіт.

    Щоб вирішити проблему із поселенням біженців, наприкінці наради вирішили підписувати з ними певну угоду, аби люди були готові поселитися там, де їм рекомендують, зокрема, в сільській місцевості.
    Просмотров: 473 | Добавил: Модератор | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Турійські Новини
    Сайт не контролює точність інформації, розміщеної на ньому третіми особами, не дає ніякої гарантії стосовно точності такої інформації, не несе за це відповідальності та не відповідає за відповідність, цінність, зміст, якість, законність такої інформації, а також за дотримання в ній авторських прав.Якщо виявиться помилковість інформації, сайт не буде нести відповідальність за результати, збиток або збитки, які виникли в результаті такої помилки.